Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekrutacja na studia w Lublinie. Jak wybrać najlepszy kierunek studiów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2016 r. o 20:02 Powrót do artykułu
patrzcie tutaj - ******wsp.szkolymydlowskiej.pl/ i bierzcie pod uwagę wyłącznie okolicznych uczelni, bo to naprawdę bzdura. można łatwo znaleźć miejsca, w których ten poziom jest naprawdę wysoki. tutaj polecam m.in. dietetykę czy kosmetologię. na pewno odradzam wybieranie uczelni na zasadzie - byle najłatwiej. 5 straconych lat, ale przecież sami wiecie najlepiej, jakie są wasze cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Mydłowskiej w Warszawie. Kilka kierunków - szczególnie kosmetologia i dietetyka. Ogólnie jeśli zamierzacie iść na studia to wyłącznie na takie kierunki, gdzie wszystko jest prowadzone na bardzo wysokim poziomie. I co więcej - na kierunki perspektywiczne. Nie róbcie studiów po to, żeby zdobyć papierek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam Szkołę Mydłowskiej. Oni tam prowadzą kilka kierunków na wysokim poziomie, można się naprawdę wiele nauczyć, ale to zależy od tego, co chcecie studiować. Poziom jest wysoki. Ja jestem na dietetyce, a znajomy na administracji. Wydawało mi się, że ta administracja to taki zapychacz, ale nie u nich - tam trzeba się uczyć, a poziom nauczania jest naprawdę wysoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...